Понеділок 15 лип. 2024
Про Конкурс

Всеукраїнська екологічна ліга спільно з Всеукраїнською дитячою спілкою «Екологічна варта», Національним молодіжним центром «Екологічні ініціативи» проводить щорічний всеукраїнський конкурс «Мій голос я віддаю на захист природи».

Ми прагнемо через виховання екологічно свідомої особистості зберегти довкілля, підвищити рівень культури та знайти шляхи для вирішення проблем навколишнього середовища.

Мета конкурсу:

–         виховання у дітей та молоді дбайливого ставлення до природи рідного краю;

–         популяризація засад енергоефективного споживання серед дітей та молоді;

–         залучення широких верств населення до навчально-практичної діяльності в сфері ефективного використання енергетичних ресурсів;

–         привернення уваги громадськості до вивчення та розв’язання екологічних проблем;

–         узагальнення освітнього, виховного та публіцистичного матеріалу з питань охорони довкілля.

Конкурс започатковано у 1997 році. Щорічне проведення дає можливість юним та дорослим учасникам виявляти творчість у номінаціях «Екологічний плакат», «Малюнок», «Екологічна казка», «Вірш», «Фотографія» та передавати енергію власних думок усім небайдужим.

За 16-річну історію конкурсу учителями, координаторами дитячих громадських об’єднань та студентами екологічних факультетів були створені методичні матеріали для дітей та молоді у номінаціях «Авторські програми», «Урок екології», «Позакласний захід екологічної спрямованості», «Тренінг». Ці розробки друкуються у виданнях Всеукраїнської екологічної ліги та розповсюджуються з метою поширення кращого досвіду з екологічної освіти та виховання, розвитку громадської природоохоронної діяльності.

Конкурс проводиться щорічно.

березень–квітень – обласні тури конкурсу, виставка робіт переможців (в обласному центрі) у рамках святкування Дня Довкілля

квітень–травень – подача робіт до Виконкому ВЕЛ (10 кращих робіт з кожної номінації), підведення підсумків конкурсу та визначення переможців

червень – виставка кращих робіт у м. Києві, урочиста церемонія нагородження переможців

До участі в Конкурсі залучається учнівська та студентська молодь, викладачі, журналісти, всі небайдужі громадяни України.

У Конкурсі можуть взяти участь окремі особи та колективи.

Кожна робота повинна мати природоохоронну спрямованість.

 

Адреса Оргкомітету:

м. Київ, 01033

вул. Саксаганського, 30-В, оф. 33

тел. (044) 289-31-42

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.