П'ятниця 20 квіт. 2018

Останні новини

Діяльність Вінницької ОО ВЕЛ 2015 рік

Результатом плідної співпраці Вінницької ОО ВЕЛ та Вінницької обласної ради стало прийняття сесією рішення про надання області статусу – зона вільна від ГМО (рішення сесії Вінницької обласної ради від 20 березня 2015 року).

25 березня по 10 квітня Вінницька ОО ВЕЛ взяла участь у заходах, проведених на території області, в рамках якої юні вінничани прибрали біля Вишенського озера, стадіонів міста, вздовж зелених зон, очистили набережну, схили річки Південний Буг, Лісопарк (що по Хмельницькому шосе) тощо. В прибиранні взяли участь понад 30 освітніх закладів міста, серед яких й Донецький національний університет.

В квітні–травні в рамках екологічної акції «Чисте місто починається з чистого двору» для представників громадського сектору Вінниччини встановлені в 10 школах контейнери для сортування ТПВ. Акція проводена згідно з програмно-цільовим напрямком освітнього проекту «Екошкола – школа майбутнього». Проект реалізується відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА та КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти».

Членами Вінницької ОО ВЕЛпротягом року (щомісячно) проведені круглі столи «Екологічна акція: Батарейкам – утилізація», встановлено контейнери в 20 школах області.

4 червня відбувся круглий стіл «Розроблення та впровадження місцевих планів дій з охорони навколишнього середовища», організатором якого виступила Вінницька обласна організація ВЕЛ. Учасниками засідання стали представники обласної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, Департаменту екології та природних ресурсів у Вінницькій області, депутати обласної ради, науковці, громадські діячі. Відбулося обговорення питань щодо розроблення місцевих планів дій з охорони навколишнього середовища як інструменту зміцнення екологічної складової збалансованого розвитку, а також обмін досвідом підготовки регіональних програм охорони навколишнього природного середовища.

У вересні члени Вінницької ОО ВЕЛ спільно з управлінням внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністраціївзяли участь у проведенні круглого столу «Стан та перспективи розвитку альтернативної енергетики».

У жовтні членами Вінницького МО ВЕЛ спільно з працівниками Вінницької обласної універсальної бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва проведено круглий стіл «Екологічна безпека продуктів харчування».

За рік силами Вінницької ОО ВЕЛ видано книги та навчально-методичні посібники за авторством Мудрака О. В., Мудрак Г. В:

  • «Стратегія збалансованого розвитку Вінницької області: екологічна складова»;
  • «Особливості збереження біорізноманіття Поділля: теорія і практика»;
  • «Еталони природи Вінниччини»;
  • «Екошкола – школа майбутнього»;
  • Практичні роботи з екології (академічний рівень, рівень стандарту для учнів 11 класу, автори Мудрак О. В., Мудрак Г. В., Опаренюк Г. А.) та інші.

Новий ресурс

sd4ua

Громадська приймальня

Актуально!

Перспективи відновлення Сходу України на засадах  збалансованого розвитку

Вплив воєнних дій на довкілля

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи