П'ятниця 20 квіт. 2018

Останні новини

Діяльність Дніпропетровської обласної організації ВЕЛ за 2013 рік

Вже традиційно у березні Дніпропетровська ОО ВЕЛ до Всесвітнього дня води проводить засідання круглого столу за участю представників органів виконавчої влади, науковців, громадських організацій екологічного спрямування у приміщенні Дому природи.

До Дня Землі було проведено суботники на території заказника «Лівобережний», в якому взяли участь члени обласної організації та міського осередку ВЕЛ, студенти ВНЗ, мешканці району. Для дітей та молоді були організовані тематичні конференції, лекції у приміщеннях районних бібліотек м. Дніпропетровська.

В травні–червні члени Дніпропетровської ОО ВЕЛспільно з іншими громадськими організаціями та представниками вищих навчальних закладів розробляли екологічні маршруті в створених заповідних територіях.

Вже декілька років активісти обласної організації допомагають зоозахисним організаціям: проводять інформаційно-просвітницькі заходи, збирають добровільні внески, шукають нових господарів для безпритульних тварин тощо. В цьому році був проведений великий захід «Безпечне місто для людей та безпритульних тварин», де обговорювалися питання поводження з безпритульними тваринами у великих містах.

В рамках проекту «Громадська інвентаризація та моніторинг стану водних об’єктів в Україні» Дніпропетровська ОО ВЕЛ продовжили роботи з відновлення джерел області. А також започаткувала проведення обліку сучасного стану водних об’єктів селитебних територій.

У вересні–жовтні члени Наукової ради Дніпропетровської ОО ВЕЛ спільно з Царичанським РО ВЕЛ і Царичанською райдержадміністрація почали підготовку наукового обґрунтування ландшафтного заказника державного значення «Приорільський» в межах Царичанського району, як першої черги до створення національного природного парку «Приорільский».

Дніпропетровська ОО ВЕЛспільно з Інститутом післядипломної освітипровела обласну олімпіаду з екології для школярів.

Дніпропетровська ОО ВЕЛпостійно подає в місцевих засобах масової інформації замітки, статті щодо стану навколишнього середовища в Дніпропетровській області. В цьому році був проведений комплекс заходів щодо інформування населення з питань збереження біологічного та ландшафтного різноманіття області через засоби масової інформації.

Члени Дніпропетровської ОО ВЕЛ продовжили роботи щодо збору інформації до видання «Зеленої книги Дніпропетровської області», а також готується до видання «Червона книга Дніпропетровської області (світ грибів)» із серії Червоної книги Дніпропетровської області.

Новий ресурс

sd4ua

Громадська приймальня

Актуально!

Перспективи відновлення Сходу України на засадах  збалансованого розвитку

Вплив воєнних дій на довкілля

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи