Понеділок 14 жовт. 2019
Діяльність Волинської обласної організації ВЕЛ 2015 рік

Акція «Первоцвіт» має широке розповсюдження серед членів Волинської ОО ВЕЛ. Ними було здійснено 25 рейдів у райони області, проведені конкурси малюнків у навчальних закладах області ранньоквітучих, ендемічних, реліктових рослин, занесених до Червоної книги.

У квітні-червні були проведені заходи до Дня довкілля, здійснено 24 виходи на прибирання територій за участю більше понад 500 активістів.

8 вересня члени Ківерцівського РО провели для молоді науковий семінар з природоохоронної тематики, а 17 вересня - науковий семінар з проблем розвитку лісівництва провели члени Шацького РО, привітавши лісівників з професійним святом. 7 жовтня здійснена акція на місця незаконного видобутку бурштину в Маневицькому р-ні (околиці с. Вовчиці). Активісти-екологи (вчителі загальноосвітніх шкіл м. Луцьк, викладачі ЛІРоЛ та студенти (30 осіб) на основі огляду цих об’єктів було складено колективні листи-заяви до голови Волинської ОДА п. Гунчика В. П. та Прем’єр-Міністра України Яценюка А. П.

У вересні волинська делегація у складі експедиції ВЕЛ взяла участь в обстеженні площ незаконного видобутку бурштину на території Рівненської області.

Новий ресурс

sd4ua

Громадська приймальня

Актуально!

Перспективи відновлення Сходу України на засадах  збалансованого розвитку

Вплив воєнних дій на довкілля

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи