Вівторок 16 лип. 2024
Пішов з життя Валерій Володимирович Добровольський

З глибоким сумом повідомляємо, що пішов з життя Валерій Володимирович Добровольський, кандидат технічних наук, доцент кафедри екології Медичного інституту Чорноморського національного університету імені Петра Могили, голова Наукової ради Миколаївської обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги.

441875735 1192492112153790 4304915739850654561 n
Він першим очолив департамент екології в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили, став ідейним натхненником і рушійною силою розвитку екологічної спеціальності не тільки в університеті, а й для всієї України.
Валерій Добровольський автор понад 200 наукових публікацій і важливих та оригінальних навчальних посібників екологічного напрямку, які використовуються в навчальному процесі, не тільки в ЧНУ імені Петра Могили, а й у інших університетах, був членом-кореспондентом Української екологічної академії наук.
Це велика втрата для нашої організації та української науки. Нехай добрий, світлий спомин про нашого колегу назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував.
Завдячуючи його фаховій експертизі і непорушній позиції ми могли довгі роки протистояти наступу енергетиків, які всі роки хотіли піднімати рівень Олександрівського водосховища!
Всеукраїнська екологічна ліга висловлює щирі співчуття рідним та близьким.
Світла пам'ять Валерію Володимировичу!

Громадська приймальня

Актуально!

Снимок

 

Вплив воєнних дій на довкілля

 

 

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи