Вівторок 21 трав. 2024
Зустріч з обговорення освітніх програм «Екологія» та «Технології захисту навколишнього середовища» на базі Житомирського державного технологічного університету

Голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко доєдналась до зустрічі з обговорення освітніх програм «Екологія» та «Технології захисту навколишнього середовища», яка відбулась 26 травня 2023 року у онлайн форматі за організаційної підтримки Житомирського державного технологічного університету.

4
Під час зустрічі Марія Корбут, кандидат технічних наук, доцент кафедри екології Житомирського державного технологічного університету, голова Житомирської ОО ВЕЛ, представила дві актуальні навчальні програми, які дозволять студентам отримати якнайбільше практичних навичок та сприятимуть їх формуванню як компетентних спеціалістів у сфері охорони довкілля. Вона підкреслила, що для вирішення наслідків сучасних конфліктів природокористування та забруднення навколишнього середовища, зокрема через російську військову агресію, сфера охорони довкілля потребує спеціалістів, які окрім ґрунтовних теоретичних знань мають ще й практичний досвід. Після презентації навчальних програм відбулось відкрите обговорення, під час якого присутні мали змогу задати питання та поділитися пропозиціями щодо покращення навчальних програм.
Всеукраїнська екологічна ліга висловлює подяку голові Житомирської ОО ВЕЛ Марії Корбут, за постійну наполегливу працю та навчання фахівців, які можуть комплексно та об’єктивно вирішувати проблеми пов’язані з забрудненням довкілля.

Джерело: Житомирська ОО ВЕЛ
Фото: Житомирська ОО ВЕЛ

Громадська приймальня

Актуально!

Снимок

 

Вплив воєнних дій на довкілля

 

 

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи