Понеділок 20 трав. 2024
День екологічного боргу: Україна
Щороку Глобальна мережа екологічного сліду визначає за допомогою спеціальної формули той день, коли держава використала річний об’єм поновлюваних природних ресурсів. Ця методологія показує, коли держава починає жити «в кредит». 
Для України в цьому році День екологічного боргу припадає на 27 серпня. Це означає, що Україна використала всі свої відновлювані ресурси, які мали бути використані до грудня включно у 2023 році, до кінця серпня. 
5
Ця дата є нагадуванням про те, що ми живемо за рахунок природних ресурсів Землі, і що повинні робити більше для захисту довкілля. 
6
Особливо важливою ця тема є в умовах повномаштабного вторгнення росії в Україну. Адже злочинні дії російських окупантів завдають значної шкоди довкіллю - сума збитків, завданих російськими окупантами довкіллю за рік, зросла у 5 разів, досягнувши 2 трлн гривень.
7
Всеукраїнська екологічна ліга упродовж багатьох років проводить практичні природоохоронні заходи, наукові конференції, круглі столи, просвітницькі заходи для дітей та молоді, присвячені цій даті. 
Глобальні зміни починаються з маленьких кроків!
Діймо разом на захисті довкілля!

Громадська приймальня

Актуально!

Снимок

 

Вплив воєнних дій на довкілля

 

 

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи