Вівторок 21 трав. 2024
Зелений тиждень ЄС – 2023

Зелений тиждень ЄС – це щорічна можливість обговорити європейську екологічну політику з провідними політиками, екологами та зацікавленими сторонами з Європи та за її межами. Мета цієї події – підвищити обізнаність щодо захисту довкілля. Програма «Зеленого тижня» у 2023 році офіційно представлена низкою заходів, організованих партнерськими організаціями з усієї Європи. В Брюсселі, у будівлі Карла Великого, також відбудеться виставка, на якій представлені цікаві проєкти та ідеї щодо створення світу з нульовим рівнем викидів та «зеленого» переходу. В рамках заходів організована спеціальна панельна дискусія на тему: «Наслідки війни: шкода, завдана довкіллю в Україні, пріоритетні виклики та плани відновлення» та українська виставка дитячих малюнків харківської художньої студії «Довкілля і війна очима дітей».

05.06.2023 Зелений тиждень ЄС 1
Зелений тиждень ЄС – 2023 спрямований на зміцнення екологічної політики ЄС та її імплементації, створення спільноти зацікавлених сторін та привернення уваги громадськості.
Упродовж тижня по всій Європі та за її межами відбуватимуться партнерські заходи, організовані школами, університетами, бізнес-асоціаціями, громадянськими екологічними організаціями та державними установами. Вони включатимуть різноманітні зустрічі, освітні семінари та екологічні проекти, що підкреслюють важливість «зелених» навичок, які дозволять людям долучитися до «зеленого» переходу та зробити свій власний внесок.

05.06.2023 Зелений тиждень ЄС 2
Всеукраїнська екологічна ліга в рамках Зеленого тижня -2023 організовує проведення серії інформаційних заходів щодо висвітлення наслідків російської військової агресії та збитків, завданих довкіллю України. Обласні організації Всеукраїнської екологічної ліги у співпраці з департаментами/управліннями екології та природніх ресурсів ОВА, науковими та освітніми установами, бібліотеками та місцевими ЗМІ (друковані видання, місцеве телебачення, соціальні мережі) проведуть серію зустрічей, лекцій та інтерв’ю щодо збитків, завданих компонентам природного середовища та екологічно важливій інфраструктурі. Активісти та експерти ВЕЛ представлять принципи зеленого відновлення України.

Громадська приймальня

Актуально!

Снимок

 

Вплив воєнних дій на довкілля

 

 

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи