Субота 25 трав. 2024
6 листопада – Всесвітній день без паперу (World Paper Free Day)

День без паперу 1Мета Міжнародного дня без паперу– показати на реальних прикладах, як і за допомогою яких технологій кожна організація може внести свій внесок у збереження природних ресурсів. Звичайно, повна відмова людини від паперу дуже малоймовірна та й навряд чи потрібна, але обсяги світового споживання свідчать, що колективні заходи задля їхнього зменшення вкрай необхідні. Адже за 20 останніх років витрати паперу збільшилися на чверть.

День без паперу 4«Навчимося використовувати папір раціонально!» – така основна теза міжнародної «безпаперової» кампанії.

Згідно з дослідженнями, пересічний офісний працівник щодня використовує близько чотирьох десятків аркушів паперу, з яких близько половини вважається відходами. Незважаючи на всі сучасні технології, багато підприємств все ще мають традиційні системи подачі документів, які вимагають значного простору, обладнання та обслуговування. AIIM закликає такі компанії взяти участь у Всесвітньому дні без паперу, щоб побачити переваги безпаперового офісу.День без паперу 6

Безпаперова робота допомагає компаніям економити простір та гроші, підвищувати продуктивність та зберігати інформацію в безпеці, а також полегшує її обмін. Крім того, безпаперові офіси допомагають довкіллю: чим менше паперу ми використовуємо, тим менше дерев рубаємо!

День без паперу 2

Громадська приймальня

Актуально!

Снимок

 

Вплив воєнних дій на довкілля

 

 

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи