Вівторок 06 черв. 2023
6 листопада – Всесвітній день без паперу

День без паперу3Всесвітній день без паперу – це щорічна кампанія, спрямована на зменшення кількості паперу, що генерується людьми у їхній щоденній роботі та особистому житті.

Цей день був започаткований Асоціацією з управління інформацією та зображеннями (Association for Information and Image Management, AIIM).

День без паперу6Раніше Всесвітній день без паперувідзначався в четвертий четвер жовтня, але нещодавно AIIM перенесла його на фіксовану дату, 6 листопада.

«Навчимося використовувати папір раціонально!» – така основна теза міжнародної «безпаперової» кампанії.

День без паперу10Мета Міжнародного дня без паперу (World Paper Free Day) – показати на реальних прикладах, як і за допомогою яких технологій кожна організація може внести свій внесок у збереження природних ресурсів. Звичайно, повна відмова людини від паперу дуже малоймовірна та й навряд чи потрібна, але обсяги світового споживання свідчать, що колективні заходи задля їхнього зменшення вкрай необхідні. Адже за 20 останніх років витрати паперу збільшилися на чверть.

Згідно з дослідженнями, пересічний офісний працівник щодня використовує близько чотирьох десятків аркушів паперу, з яких близько половини вважається відходами. Незважаючи на всі сучасні технології, багато підприємств все ще мають традиційні системи подачі документів, які вимагають значного простору, обладнання та обслуговування. AIIM закликає такі компанії взяти участь у Всесвітньому дні без паперу, щоб побачити переваги безпаперового офісу.

Безпаперова робота допомагає компаніям економити простір та гроші, підвищувати продуктивність та зберігати інформацію в безпеці, а також полегшує її обмін. Крім того, безпаперові офіси допомагають довкіллюу: чим менше паперу ми використовуємо, тим менше дерев рубаємо!

Громадська приймальня

Актуально!

Снимок

 

Вплив воєнних дій на довкілля

 

 

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи