Середа 22 трав. 2024
Тренінг «Освіта для збалансованого розвитку»: час навчатись та навчати
02 черв. 2016

8Всеукраїнська екологічна ліга 31 травня 2016 року у м. Корсунь-Шевченківському (Черкаська область) у приміщенні Районного центру дитячої та юнацької творчості за сприяння Відділу освіти Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації провела тренінг для педагогів з метою популяризації знань про збалансований розвиток та технологій, які сприяють дружньому поводженню з довкіллям та соціально орієнтованому бізнесу.

2Захід відбувся у рамках програми Всеукраїнської екологічної ліги «Центр кращих практик збалансованого розвитку в Україні» під час виконання Проекту ПРООН/ГЕФ «Ініціативи громад щодо реалізації положень Конвенцій Ріо».

1

Тренери: Шемет Олена Василівна, голова виконкому Всеукраїнської екол огічної ліги, Данилюк Наталія Володимирівна,координатор Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта», Пащенко Олена Вікторівна, координатор проекту Всеукраїнської екологічної ліги «Центр кращих практик збалансованого розвитку в Україні». 

4Під час заходу 30 учасників (педагоги-практики Корсунь-Шевченківського району, методисти, вчителі біології та екології) ознайомились із темами, важливими для подальшої популяризації знань про збалансований розвиток: інформаційні частини «Побутові відходи: життя без сміття», «Збалансований розвиток: довкілля, економіка, соціальні питання», «Впровадження модулю «Основи стратегії збалансованого розвитку в Україні», методична скринька «Акції та заходи: як бути дружніми до довкілля»,активності «Я у цьому світі», «Дерево очікувань», «Руханка як форма роботи під час освітніх заходів», «Рефлексія як самоаналіз діяльності та її результатів» та ін.5

В розділі "Новини":

Громадська приймальня

Актуально!

Снимок

 

Вплив воєнних дій на довкілля

 

 

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи