Вівторок 19 жовт. 2021
У Центрі кращих практик збалансованого розвитку в Україні встановлено енергоощадне освітлення
01 лист. 2016

Під час реалізації проекту Всеукраїнської екологічної ліги  «Центр кращих практик збалансованого розвитку в Україні» у с. Виграїв, за підтримки Програми малих грантів ГЕФ, що впроваджуться ПРООН було встановлено систему енергоефетивного освітлення.

Впровадження енергоефективного зовнішнього освітлення є не лише кроком у напрямку скорочення світових викидів парникових газів, але шляхом до енергоефективності. Енергоефективне зовнішнє освітлення дає можливість скоротити енергоспоживання більш ніж на 60%. Відповідне енергоефективне обладнання дає колір світла, який є найбільш прицнятним для зорового сприйняття людиною.

Використане зовнішнє освітлення за такими технологіями:

– скріплені в обійму модулі - представляють капсульовані світлодіодні модулі. Застосування цієї технології дозволяє перейти від традиційних ламп розжарювання до світлодіодних;

– Len - системи  – кожний пучок світлодіодів покритий окремою лінзою. Переваги: хороший розподіл світла і контроль термальних параметрів світлодіодів;

– технологія лінз та рефлекторів –кожний світлодіод за допомогою відповідних лінз та рефлекторів рівномірно освітлює всю вулицю.

Переваги: зручність при встановленні та обслуговуванні; екологічно дружня; надпотужна і високоефективна; вартість впродовж життєвого циклу становить лише 20% від існуючих технологій зовнішнього освітлення.

Система освітлення є одним з основних споживачів електроенергії в будівлі. Світлодіодні освітлювальні прилади дозволяють значно скоротити витрати на електроенергію і при цьому є екологічно безпечними.

До Вашої уваги надається буклет «Час берегти енергію та світло», який містить основну інформацію щодо цих питань.

Громадська приймальня

Актуально!

Снимок

 

Вплив воєнних дій на довкілля

 

 

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи