Понеділок 14 черв. 2021
Створено Черкаську обласну екологічну громадську раду
22 січ. 2015

Події Революції Гідності змінили українську свідомість і дали зрозуміти, що громадськість може впливати на процес прийняття управлінських рішень та відстоювати своє право на безпечне довкілля.

Громадські організації природоохоронного спрямування Черкаської області об’єдналися у незалежну Громадську раду, яка буде співпрацювати з різними державними структурами у сфері охорони довкілля, проте не буде підпорядкуватися жодній з них.

20 січня 2015 року було створено Черкаську обласну екологічну громадську раду з метою охорони навколишнього середовища, впровадження та реалізації засад збалансованого (сталого) розвитку на Черкащині.

У засіданні Черкаської обласної екологічної громадської ради взяли участь: Тетяна Тимочко – голова Національної екологічної ради України, голова Всеукраїнської екологічної ліги; Сергій Поліщук – начальник Державної екологічної інспекції у Черкаській області, Олена Звягінцева –директор департаменту екології та природних ресурсів Черкаської ОДА, Пустільник П. Т. – еколог-інспектор Корсунь-Шевченківського району, Наталія Фоміна – голова Черкаської обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги.

На засіданні були присутні представники 17 громадських природоохоронних організацій.

В центрі уваги громадських активістів є проблемні питання природоохоронної галузі та необхідність посилення ролі громадськості у прийнятті управлінських рішень.

Головою Черкаської обласної екологічної громадської ради було обрано Наталію Фоміну, голову Черкаської обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги, заступниками голови Ради – Олександра Спрягайла, голову Черкаської міської організації «Вільний простір» та Сергія Шмиголя, голову обласної організації Національного молодіжного центру «Екологічні ініціативи», секретарем – Свояк Наталію, к.б.н., доцента кафедри екології Черкаського державного технологічного університету.

Одноголосно було ухвалено рішення про вступ Черкаської обласної екологічної громадської ради до Національної екологічної ради України.

Громадська приймальня

Актуально!

Снимок

 

Вплив воєнних дій на довкілля

 

 

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи