Понеділок 27 трав. 2024
Фахівці Всеукраїнської екологічної ліги провели семінар для бібліотекарів Житомирщини
27 лют. 2015

5 bibl Zhitomir25 лютого 2015 року у приміщенні Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олега Ольжича відбувся семінар «Еколого-просвітницька діяльність у бібліотечній справі», організатором якого виступила Всеукраїнська екологічна ліга.

У семінарі взяли участь працівники бібліотек м. Житомир, м. Коростень, м.Бердичев, м. Баранівка, смт. Володарськ-Волинський, смт. Лугини та інших населених пунктів Житомирської області.

IMG 9283Під час заходу розглядалися такі питання:

-  роль бібліотек у системі екологічної просвіти;

-  досвід природоохоронної діяльності Всеукраїнської екологічної ліги;

-  основні методики проведення природоохоронної просвітницької діяльності та ін.

2 bibl ZhitomirЗ привітальним словом виступила заступник голови Всеукраїнської екологічної ліги Олена Пащенко. Вона розповіла про основні напрями діяльності Ліги, серед яких природоохоронні кампанії «Ні – сланцевому газу!», «Батарейкам – утилізація», «Пестициди: зменшення ризиків», «Громадське лобіювання державних рішень з питань біобезпеки», «Здай лампу – збережи довкілля», різні акції та конкурси, спрямовані на збереження довкілля.

Вона також наголосила на важливості працівників бібліотек у системі просвіти населення щодо дбайливого ставлення до навколишнього середовища та їхній ролі у формуванні екологічного світогляду.

3 bibl ZhitomirЧлени Всеукраїнської ліги Олена Шемет та Наталія Данилюк провели серед учасників заходу тренінг «Еколого-просвітницька діяльність у бібліотечній справі».

Всеукраїнська екологічна ліга передала бібліотекам Житомирської області третій том Екологічної енциклопедії та комплект літератури екологічного спрямування.

1 bibl Zhitomir

В розділі "Новини":

Громадська приймальня

Актуально!

Снимок

 

Вплив воєнних дій на довкілля

 

 

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи