Середа 19 черв. 2024
Школярі запрошуються на новорічний майстер-клас «Замість ялинки – зимовий букет»
15 груд. 2015

Київська міська організація Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта» запрошує Вас взяти участь у конкурсі та майстер-класі «Замість ялинки – зимовий букет», які відбудуться 22 грудня 2015 року в рамках акції «Збережи ялинку».

Вже багато років Всеукраїнська дитяча спілка «Екологічна варта» спільно з Всеукраїнською екологічною лігою проводить акцію «Збережи ялинку», що має на меті збереження зеленого багатства України – хвойних лісів. Акція спрямована не лише на запобігання незаконному вирубуванню хвойних дерев, а й на формування громадської думки про «ялинкову» проблему шляхом пропаганди заміни ялинок та сосен композиціями з гілок хвойних дерев, що дасть можливість зменшити попит на живі дерева та збереже життя багатьом лісовим красуням.

cards 122 грудня 2015 р. у приміщенні Педагогічного музею України (вул. Володимирська, 57,2-й поверх) відбудеться нагородження переможців Київського міського конкурсу «Замість ялинки – зимовий букет!» та різноманітні заходи, зокрема:

– Екологічний тренінг «Не рубай ялинку!»

– Майстер-клас з виготовлення новорічного букету.

– Майстер-клас з виготовленню об’ємних сніжинок в техніці орігамі.

– Майстер-клас по виготовленню різдвяних hand-made листівок в техніці скрапбукінг (Scrapbooking - в перекладі означає «вирізування з книг»).

– Майстер-клас по аквагриму.

– Підведення підсумків і нагородження переможців міського конкурсу Київської міської організації ВДС «Екологічна варта» «Замість ялинки – зимовий букет!».

Просимо повідомити про особисту участь у заході до 18 грудня 2015 р. за телефонами: 289-31-42, 099 055 47 37. Контактна особа – Данилюк Наталія.

Роботи на конкурс просимо подати до офісу Всеукраїнськаї дитячої спілки «Екологічна варта» за адресою вул. Саксаганського 30/В, оф. 33, до 18 грудня 2015 року.

Заявка на участь (щоб завантажити натисніть на посилання правою кнопкою миші та виберіть "Зберегти як..")

В розділі "Новини":

Громадська приймальня

Актуально!

Снимок

 

Вплив воєнних дій на довкілля

 

 

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи