П'ятниця 23 лют. 2024
Всесвітній день без паперу

День без паперу16 листопада - Всесвітній день без паперу

Всесвітній день без паперу – це щорічна кампанія, спрямована на зменшення кількості паперу, що генерується людьми у їхній щоденній роботі та особистому житті.

Цей день був започаткований Асоціацією з управління інформацією та зображеннями (Association for Information and Image Management, AIIM).

Раніше Всесвітній день без паперувідзначався в четвертий четвер жовтня, але нещодавно AIIM перенесла його на фіксовану дату, 6 листопада.

День без паперу10«Навчимося використовувати папір раціонально!» – така основна теза міжнародної «безпаперової» кампанії.

Мета Міжнародного дня без паперу (World Paper Free Day) – показати на реальних прикладах, як і за допомогою яких технологій кожна організація може внести свій внесок у збереження природних ресурсів. Звичайно, повна відмова людини від паперу дуже малоймовірна та й навряд чи потрібна, але обсяги світового споживання свідчать, що колективні заходи задля їхнього зменшення вкрай необхідні. Адже за 20 останніх років витрати паперу збільшилися на чверть.

День без паперу6Згідно з дослідженнями, пересічний офісний працівник щодня використовує близько чотирьох десятків аркушів паперу, з яких близько половини вважається відходами. Незважаючи на всі сучасні технології, багато підприємств все ще мають традиційні системи подачі документів, які вимагають значного простору, обладнання та обслуговування. AIIM закликає такі компанії взяти участь у Всесвітньому дні без паперу, щоб побачити переваги безпаперового офісу.

День без паперу3Безпаперова робота допомагає компаніям економити простір та гроші, підвищувати продуктивність та зберігати інформацію в безпеці, а також полегшує її обмін. Крім того, безпаперові офіси допомагають довкіллюу: чим менше паперу ми використовуємо, тим менше дерев рубаємо!