Субота 25 вер. 2021
Національний семінар «Поводження з пестицидами в Україні: проблеми, практика, зниження ризиків» (9 квітня 2015 р., м. Київ)

9 квітня 2015 року Всеукраїнська екологічна ліга проводить Національний семінар «Поводження з пестицидами в Україні: проблеми, практика, зниження ризиків» з метою обміну досвідом у реалізації інформаційно-просвітницької складової проекту Європейської комісії та Продовольчої і сільськогосподарської Організації ООН «Підвищення потенціалу для усунення та запобігання повторного використання непридатних пестицидів в якості моделі для вирішення проблеми невикористаних небезпечних хімічних речовин на території колишнього Радянського Союзу».

У заході візьмуть участь Жан-Франсуа Море, аташе–керівник сектору енергетики, навколишнього середовища, зеленої економіки, цивільного захисту Представництва ЄС в Україні, Тетяна Тимочко, голова Всеукраїнської екологічної ліги, Михайло Малков, Національний координатор ФАО ООН (Україна),представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, міжнародних організацій, міністерств і відомств, які відповідають за реалізацію Роттердамської конвенції, органів місцевого самоврядування, державних санітарно-епідеміологічних служб, станцій захисту рослин, науково-дослідних інститутів, науковці, фермери, громадські активісти, представники ЗМІ.

Учасники заходу обговорять негативні наслідки використання непридатних пестицидів на здоров’я людини та довкілля, розглянуть результати впровадження проекту та нададуть рекомендації щодо розроблення плану дій у сфері поводження з пестицидами.

Довідково. Проект «Підвищення потенціалу для усунення та запобігання повторного використання непридатних пестицидів в якості моделі для вирішення проблеми невикористаних небезпечних хімічних речовин на території колишнього Радянського Союзу» охоплює дванадцять країн зі Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії. Європейський Союз та Продовольча і сільськогосподарська організація ООН цим проектом надають допомогу, спрямовану на обмін інформацією та розвиток потенціалу для сприяння ефективному розв’язанню проблем нераціонального поводження з пестицидами. Проект фінансується Європейським Союзом (ЄС) і Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО).

Дата проведення: 9 квітня 2015 р.

Початок заходу – 10.00

Місце проведення: м. Київ, вул. Хрещатик, 24, приміщення Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Акредитація ЗМІ та наявність документів є обов’язковою.

Громадська приймальня

Актуально!

Снимок

 

Вплив воєнних дій на довкілля

 

 

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи