Середа 05 жовт. 2022
Круглий стіл «Абсолютна заповідність: чи це врятує українські заповідники?» - 25 липня 2014 рік

Всеукраїнська екологічна ліга та Київський еколого-культурний центр за підтримки Національної екологічної ради України виступили з ініціативою проведення круглого столу на тему «Абсолютна заповідність: чи це врятує українські заповідники?».

На сьогодні об’єкти природно-заповідного фонду займають всього 6,05% території України, що є недопустимо малим відсотком, з огляду на те, що наша країна має безліч унікальних природних осередків та екосистем, які потребують збереження.

Однією з найбільш відомих еколого-філософських концепцій охорони дикої природи є ідея абсолютної заповідності. Згідно з нею, на природоохоронних територіях повністю виключається будь-який вплив людини, як руйнівний так і профілактичний, завдяки чому екосистеми зберігаються в незайманому вигляді.

Ідея абсолютної заповідності є досить суперечливою, оскільки має позитивні і негативні моменти. У зв’язку з цим пропонується на засіданні круглого столу розглянути наступні питання:

-       основні ідеї концепції абсолютної заповідності, переваги та недоліки;

-       поточний стан українських заповідних та природно-заповідних територій і перспективи їхнього розвитку;

-       доцільність впровадження режиму повної заповідності на територіях степів України;

-       перспективи впровадження концепції абсолютної заповідності у законодавчу сферу України;

-       популяризація концепції абсолютної заповідності серед громадських та політичних діячів у сфері охорони навколишнього середовища;

-       позитивний та негативний досвід повного заповідання у заповідних територіях інших країн.

 

Запрошуємо Вас взяти участь у засіданні круглого столу «Абсолютна заповідність: чи це врятує українські заповідники?», який відбудеться 25 липня 2014 р. в м. Києві.

Час проведення: 11.00 – 15.00. Початок реєстрації – 10.30.

Місце проведення: м. Київ, вул. Володимирська, 55, приміщення Великого конференц-залу Національної академії наук України.

Для участі у засіданні круглого столу необхідно надіслати заповнену заявку (бланк додається) на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22 липня 2014 року.

Просимо поінформувати про можливість своєї участі у засіданні круглого столу.

Для контактів: Олена Швець, Марія Пазиніч, телефони (044) 251-13-32, 099 055-47-39, електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Документи

1) Лист-запрошення

2) Бланк заявки

Громадська приймальня

Актуально!

Снимок

 

Вплив воєнних дій на довкілля

 

 

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи