Четвер 25 квіт. 2024
29–30 липня 2010 р.

У Києві відбулася міжнародна конференція «Використання ГМО в Україні: ризики та загрози».

Свою позицію щодо використання ГМО в Україні висловили заступник Міністра аграрної політики Тригубенко Сергій Миколайович, директор Департаменту біотичних ресурсів те екомережі Мінприроди України Мовчан Микола Михайлович, голова Всеукраїнської екологічної ліги Тимочко Тетяна Валентинівна. Про досвід поводження з ГМО в Росії розказали депутат Московської міської Думи Стебенкова Людмила Василівна, президент Російської загальнонаціональної асоціації генетичної безпеки Баранов Олександр Сергійович, а також українські та міжнародні експерти з питань біобезпеки, науковці, представники державних установ та громадських організацій.

Під час конференції було представлено науково-експериментальні підтвердження негативного впливу ГМ-продуктів на живі організми, а також запропоновано необхідні заходи щодо вдосконалення системи контролю ГМО в Україні.

Програмі заходів конференції було відбулася екскурсія до Української лабораторії якості і безпеки продукції агропромислового комплексу Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Було прочитано 1671 разів