Четвер 25 квіт. 2024
20 липня 2010 р.

Відбулась прес–конференція «Використання ГМО в Україні: ризики та загрози», організатором виступила Всеукраїнська екологічна ліга.

Під час прес-конференції були розглянуті такі питання: ризики використання та широкого вжитку ГМО; досвід мораторію та повної заборони на поширення ГМО у Європі та світі; проблеми маркування ГМО-продукції в Україні; загрози для продовольчої безпеки від використання ГМО-рослин; необхідність створення єдиного державного органу з регулювання біобезпеки в Україні; необхідність запровадження контролю щодо ГМО «від поля до столу».

У прес-конференції взяли участь: Тимочко Тетяна Валентинівна, голова Всеукраїнської екологічної ліги; Ситнік Олексій Іванович, к. б. н., доцент кафедри екобіотехнології та біоенергетики Національного технічного університету України «КПІ»; Голубець Руслан Анатолійович, завідувач лабораторії молекулярно-генетичних досліджень Державного підприємства «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів».

Було прочитано 1563 разів