Неділя 19 січ. 2020
Всеукраїнська екологічна ліга вітає природоохоронців – членів ВЕЛ із 22-ю річницею організації!

Всеукраїнська екологічна ліга вітає природоохоронців – членів ВЕЛ із 22-ю річницею організації!


Ми цінуємо наших активістів, які намагаються зберегти заповідні ділянки, ліси, степи, річки й гори мальовничої України для нас і майбутніх поколінь!
Дякуємо усім партнерам, які підтримують нашу організацію, сприяють її розвитку та роблять внесок у справу захисту довкілля!

Всеукраїнська екологічна ліга об’єднала в своїх лавах громадських діячів, науковців, освітян, представників органів місцевого самоврядування, депутатів від Верховної до селищних Рад, студентську молодь, громадян з активною життєвою позицією.


Мета діяльності ВЕЛ – радикальне поліпшення екологічної ситуації в Україні, формування нового природоохоронного світогляду, забезпечення екологічних прав громадян, впровадження в Україні засад збалансованого (сталого) розвитку.
Основними завданнями Ліги є здійснення діяльності, яка сприятиме посиленню інтеграції екологічної складової в усі сектори суспільного життя та економіки; розширення участі громадськості у формуванні та реалізації національної екологічної політики, удосконалення природоохоронного законодавства; вплив на формування місцевих планів, програм розвитку для поліпшення екологічної ситуації, відтворення довкілля; організація громадського екологічного моніторингу за станом довкілля; припинення діяльності, яка загрожує екологічній безпеці, біологічному різноманіттю, здоров'ю громадян України.


Послідовність у роботі, ґрунтовне дослідження проблем та практичні дії щодо їх розв'язання, використання нестандартних підходів у роботі, конкретні справи для збереження природи об’єднують членів Всеукраїнської екологічної ліги – науковців, фахівців з питань екологічної безпеки, представників місцевих громад, депутатів різних рівнів, журналістів, освітян, студентів.

Новий ресурс

sd4ua

Актуально!

Снимок

Перспективи відновлення Сходу України на засадах  збалансованого розвитку

 

Вплив воєнних дій на довкілля

 

 

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи