Четвер 22 жовт. 2020
Тренінг «Освіта для збалансованого розвитку»: час навчатись та навчати
02 черв. 2016

8Всеукраїнська екологічна ліга 31 травня 2016 року у м. Корсунь-Шевченківському (Черкаська область) у приміщенні Районного центру дитячої та юнацької творчості за сприяння Відділу освіти Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації провела тренінг для педагогів з метою популяризації знань про збалансований розвиток та технологій, які сприяють дружньому поводженню з довкіллям та соціально орієнтованому бізнесу.

2Захід відбувся у рамках програми Всеукраїнської екологічної ліги «Центр кращих практик збалансованого розвитку в Україні» під час виконання Проекту ПРООН/ГЕФ «Ініціативи громад щодо реалізації положень Конвенцій Ріо».

1

Тренери: Шемет Олена Василівна, голова виконкому Всеукраїнської екол огічної ліги, Данилюк Наталія Володимирівна,координатор Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта», Пащенко Олена Вікторівна, координатор проекту Всеукраїнської екологічної ліги «Центр кращих практик збалансованого розвитку в Україні». 

4Під час заходу 30 учасників (педагоги-практики Корсунь-Шевченківського району, методисти, вчителі біології та екології) ознайомились із темами, важливими для подальшої популяризації знань про збалансований розвиток: інформаційні частини «Побутові відходи: життя без сміття», «Збалансований розвиток: довкілля, економіка, соціальні питання», «Впровадження модулю «Основи стратегії збалансованого розвитку в Україні», методична скринька «Акції та заходи: як бути дружніми до довкілля»,активності «Я у цьому світі», «Дерево очікувань», «Руханка як форма роботи під час освітніх заходів», «Рефлексія як самоаналіз діяльності та її результатів» та ін.5

Громадська приймальня

Актуально!

Снимок

 

Вплив воєнних дій на довкілля

 

 

Інфографіка

Біорізноманіття

Відходи